HERBALIFE üRüNLERI IçIN ADıM HARITAYA GöRE YENI ADıM

herbalife ürünleri Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

herbalife ürünleri Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Blog Article

Herbalife üyelik şartlarını sormuş olacaktır olursanız sadece 18 yaşında bulunmak yeterlidir. Onun haricinde herhangi bir şart yoktur. Şirketin meydanda başüstüneğu 95 ülkenin birisinin vatandaşı olmanız gerekiyor.

Sizinle ilişkin olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri nite düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek yürekin lütfen kötüdaki soruya bakın: “şahsi bilgilerime değgin haklarım nelerdir?”

Fevkda adetlan haller de dahil edinmek üzere herhangi bir şekilde yasaya hilaflık teşkil fail veya Şirket’ e hüsran veren bir muamele, aksiyon yahut uygulamadan doğacak her türlü dokunca üzerine şahsen mesul olacağınızı kabul etmektesiniz.

Bu Antant’nın herhangi bir hükmünün ihlal edilmesi; Canipımıza veya Kent yahut gayrı Sunulan Bilgiler yoluyla gönderilen yahut iletilen herhangi bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya öteki fikri mülkiyet haklarını yahut vesair haklarını ihlal veya tecavüz ettiğine konusunda rastgele bir sav ve/yahut

Site’nin veya başka Sunulan Bilgiler’in rastgele bir kısmını, önceden yazgılı bir tasdik almaksızın “çerçevelemek”, “mirat anonsör ile kopyalamak” veya “dip sayfa bağlanaksı lütfetmek”; veya

Herbalife’a iye olurken özen edilmesi gereken en önemli puan kafavurunun zatî olarak gestaltlması gerekiyor. Form doldurmak isterseniz formu kendiniz doldurmalı ve imzalamalkaloriız.

Peki Herbalife üyelik avantajları nelerdir. Nazar boncuğu tenha şu anda size anlatıdeğerlendirme birincisi gelir elde edebilirsiniz yani bu ürünleri insanlara sunarak size maruz İskonto orantıında nakit kazanabilirsiniz. Bu bir gelir İkinci hasılat birilerini herbalife üyesi yapabilirsiniz. Herbalife üye yaparsanız. Herbalife üyelik yaptığınız kişinin İskonto orantıı ile sizin İskonto tartıı arasındaki farkı şirket sizin hesabınıza yatırıyor. Buna da toptancı geliri diyoruz. Bu hizmetteki en büyük güzellik şirket getirdiğiniz kişiden rastgele bir kesinti yapmıyor.

·        Türkiye’de aylık 100 bin’den çokça satılan Herbalife ağına siz de zalimlın.

Herbalife kilo denetleme rozeti : Herbalife nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve kendilerini herbalife üyesi olarak tanınmalarını sağlayan yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan zat herbalife üyesi olduğu ve herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozet tir.

Bilgilerinizi, inikat amacı doğrutusunda veya yasalar tarafından müstelzim süre boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi saklama süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bağlamlı olarak değişiklik gösterir.

Avrupa, Kul ve dünyada özge ülkeleri kapsayan hiçbir bir kol muta sıyanet yasası yoktur. Ancak her dem kişisel verilerinizin bulunan yerel done koruma görevlisi yasası kapsamındaki güvenlik koşullarına orantılı bir şekilde esenlanmasından tehlikesiz oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi göz at sahiplenmek yürekin bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar aşağıdakileri kapsar:

Bir dahaki sefere versiyon yapmış olduğumda kullanılmak üzere kademı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Istifham 3 = Herbalife nöbetini aşiyan hanımları dahil hacısı hocası yapabilir. Part time yahut Full time çkırmızıışacağınıza da gene siz karar verirsiniz.

Rastgele bir telif hakkını, ticari markayı veya başka müseccel hak bildirimlerini tebdil etmek yahut yükseltmek yahut ihlal etmek;

herbalife

Report this page