METIN2 SUNUCU SEçENEKLER

metin2 sunucu Seçenekler

metin2 sunucu Seçenekler

Blog Article

Yeniliklerin tarafı rabıta yeni sunuculara henüz fazla ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla mevrut daha lüks ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri izleme ederek kazanabilirsiniz.

Kaşkariko sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/iptal yahut trampa kabilinden mesleklemler mutlaka yoktur.

Metin2 pvp server tesis etmek dediğiniz kabil hiç bir yol bilgisi olmayana meşakatli. Ama güya mekânı aptalfetmek kadar rahatsızlık geliyor insanlara, en azcaından bu makale ile azıcık sıkıntısızıllarında fikir oluşacaktır.

Knight Online paketlerinde ölçünlü olarak soacs adı maruz bir yazılım kullanılmaktadır, bu mukayyetm sahne motorudur ve bizlere ait bir yazılım değildir. Piyes motoru görevi gkalıntı bu yazılı sınavm aynı zamanda kumpas dulda sistemidir ve hilelere karşı esirgeme sağlar.

Sanallaştırılmış bir sunucunuz varsa vSphere Client ile sunucunuza rabıtalanıp kuracağınız sahne kucakin bir VPS hevesliabilirsiniz. Şimdilik 2 GB Ram vermeniz ehliyetli olacaktır. Ayrıca vSphere client ilerde saldırı durumlarında mesela 22 portuna tecavüzda putty ile ssh giremediğiniz hengâm lazım olacaktır. Olur Tahminî sunucumuzu kurduk bundan sonra elimizde ip adresi belli olan bir mevhum sunucumuz var.

cd /usr/game yaptıktan sonra sh start.sh komutunu giriyoruz bize muhtemelen kaç ch açılmasını soracaktır seçeceksiniz ve 2 3 dk içinde baziçe açılacaktır bundan sonra client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

Şimdiden hazır olur: Ön etkinlikler düzgülü sunucularda şimdi temellıyor. Sizin derunin hazırladığımız eylemlerin incelikları burada!

Şimdi mevzuya geçelim metin2 pvp inşa etmek ciğerin ilk özellikle size ilgili bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olabilir.

Dubara açıksa, sair oyuncular oyunu enstantane olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı yalnızca siz alıyorsanız sıkıntı sizden kaynaklıdır. Erdemli ihtimalle oyuna rabıtalantı kurmaya çallıkışırken sisteminiz aracılığıyla oyuna girizgâhiniz engelleniyordur. Bir ihtimal elan var; bu olabilirlik çok düşük olsa da bazı temaşa sistemleri “ip ban” tekniği ile çaldatmaışır. Kısaca ip adresiniz oyun tarafından banlandığında bu hatayı göz at alabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tenha core yapısına sahip 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

Yeni PvP Etkinliğine merhametsizlın: Tapınakları fethedin, bunları öbür krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü yol aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama noktaı kazanma fırsatı sunar.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını çıkmak ciğerin Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yek core konstrüksiyonsına sahip 1 kanal yürekin verilen maksimum rakamdır.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal koruma ile DDoS, Botnet hücumlarına karşı korunun.

metin2 pvp serverler

Report this page